خانه / فیروزه شجری / نمایندگی فروش فیروزه شجر به صورت عمده

نمایندگی فروش فیروزه شجر به صورت عمده

نمایندگی فروش فیروزه شجر ، در ایران دایر شده است که فیروزه های شجر را به صورت عمده به فروش برساند و از این طریق دیگر تاجران و مشتریان برای خریداری فیروزه ها دچار مشکل نخواهند شد.

فیروزه ها از سنگ های بسیار قدیمی و قیمیتی ایران زمین هستند و از دیرباز تا به حال از این سنگ های زیبای قیمتی برای ساخت زیورآلات و جواهرات زیبا استفاده می کنند.
در کتیبه های قدیمی پادشاهان ایران از سنگ های فیروزه استفاده شده است، و این سنگ به اندازه ای مقدس است که حتی از آن ها برای نوشتن خط های قرآن نیز استفاده می شود.

نمایندگی فروش فیروزه شجر

تجارت سنگ های فیروزه

ترکوئیز نام دیگر سنگ های فیروزه است و این نام را مشتریان اروپایی بر روی این سنگ نهاده اند و دلیل این نام گذاری این است که فیروزه اولین بار از کشور ترکیه وارد کشور های اروپایی شد.
فیروزه دارای رنگ های مختلف می باشد رنگ هایی نظیر:

  • آبی
  • آبی آسمانی
  • سبز
  • قهوه ای
  • سفید
  • جلای چینیو
  • سیر

خرید و فروش فیروزه های شجری

فیروزه های شجری، از قدیمی ترین سنگ های فیروزه موجود در ایران هستند، این سنگ های گرانبهای آبی و سبز از دیر باز طرفداران بسیاری داشته اند و حتی در زمان حال نیز طرفدارن بسیاری دارد.
این سنگ های شجری حتی در کشور های دیگر هم مورد استفاده قرار می گیرند و کاربرد های مختلفی در عرصه ها و صنعنت های مختلف دارد.

نمایندگی فروش فیروزه شجر

نمایندگی فروش و عرضه سنگ های فیروزه شجری

سنگ های فیروزه در ایران به دو شکل معروف شجری و عجمی شناخته می شوند، ولی نوع شجری این سنگ های گرانقیمت معروف تر بوده و در بازار های تجاری ایران فروش بیشتری را نیز به خود اختصاص داده است.
اگر خواهان خریداری و تهیه ی سنگ های فیروزه شجری هستید و نمی دانید منبع و مرکز فروش این سنگ ها کجاست، ما به شما نمایندگی ویژه ی فروش سنگ های شجری فیروزه را معرفی می کنیم.
این نمایندگی فیروزه های شجری را بسیار فوری و راحت پس از استخراج به دست مشتری می رساند.

نمایندگی فروش فیروزه شجر

نمایندگی فروش فیروزه شجر

نمایندگی های فروش فیروزه های شجری همان طوری که در بالا گفته شد در کنار این که وظیفه ی آسان رساندن سنگ های شجری به دست مشتری را دارد حتی این سنگ ها را به صورت عمده و انبوه هم در اختیار مشتریان قرار می دهد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

https://iaghoot.ir

صادرات عمده بهترین فیروزه شجر

صادرات عمده بهترین فیروزه شجر ، در این سایت فروش اینترنتی ، با برندهای معتبر …

پاسخی بگذارید