خانه / یاقوت سرخ / مرکز خريد انواع ياقوت سرخ

مرکز خريد انواع ياقوت سرخ

یافتن یک مرکز خرید عمده انواع یاقوت سرخ و زرد و … می تواند شما را در تهیه محصولات مذکور با قیمت مناسب یاری نماید و فروش شما را وارد فاز جدیدی از سودآوری کند.
بسیاری از شرکتهایی که در کشور ما و در صنعت سنگهای زینتی مشغول به فعالیت هستند، در واقع همان سنگ تراشان یا معدن کارانی می باشند که تا چند سال پیش و بر طبق تجارت سنتی، این محصولات را از معادن گرفته و تراش می دادند و به دست مشتریان می رساندند. حال که ذائقه مشتریان تغییر کرده و بایستی بتوان محصولات را از بستر مجازی به آنها معرفی نمود، شرکتها نیز دست به کار شده اند تا از قافله عقب نمانند و محصولات خود را بصورت عمده و خرده در معرض نمایش قرار دهند.

خريد ياقوت سرخ
مرکز خريد انواع ياقوت سرخ

نمایندگی فروش مستقیم سنگ یاقوت سرخ

شرکت یکتاگوهر نیز یکی از همان شرکتهاست که امروزه با اتکاء به روشهای تبلیغاتی مدرن، توانسته سیل عظیمی از مشتریان عمده را به سمت خویش بکشاند. اصلی ترین کار این شرکت، تامین بی واسطه سنگهای قیمتی از جمله انواع یاقوت آفریقایی و سرخ و زرد و … می باشد. همچنین به سبب استقرار در نیشابور و دسترسی به معادن فیروزه، نقشی بسیار مهم در رساندن سنگهای فیروزه نیشابور به بازار مصرف کنندگان ایفا می کند. از این رو از تمامی فروشندگان که در قالب مرکز پخش مشغول فعالیت در بازارهای استانی هستند، دعوت به همکاری می نماید.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش یاقوت سرخ با قیمت مناسب

مسلما به راحتی می توان از مرکز فروش یاقوت سرخ این نگین را با قیمت …

پاسخی بگذارید