خانه / یاقوت زرد / قیمت یاقوت زرد اصل معدنی

قیمت یاقوت زرد اصل معدنی

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد یاقوت رنگ های مختلفی دارد که یکی از آنها رنگ زرد می باشد که با قیمت های مختلفی این باقوت اصل معدنی، در بازار خرید و فروش می گردد.
سنگ یاقوت زرد علاقه مندان خاص خود را دارد و اکثر افرادی که اسم یاقوت را می شنوند یاد یاقوت سرخ در ذهایشان تدایی می شود و برخی نمی دانند که سنگ یاقوت در سه رنگ زرد، سرخ، کبود بسیار در بازار پرطرفدار است و خرید و فروش می گردد.
این نوع سنگ معمولا به صورت تراش خورده در فروشگاه های سنگهای ارزشمند عرضه می شود و مانند اکثر نگین های قیمتی واحد فروش قیراط می باشد یعنی بر روی هر قیراط آن قیمت گذاری می گردد.

استفاده از یاقوت زرد در ساخت جواهرات

یاقوت زرد همانند اکثر سنگهای دیگر کاربرد زیادی در تزیین جواهرات دارد و در کنار دو رنگ دیگر سرخ و سورمه ای (کبود) ترکیب زیبایی را می سازد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید
اکثر علاقه مندان به جواهرات مایلند یاقوت هایی که در جواهراشان استفاده شده از معادن قاره آفریقا استخراج شود چرا که از کیفیت و مرغوبیت قابل قبولی برخودار هستند.
همان طور که می دانید اکثر یاقوت های موجود در بازار مربوط به معادنی هستند در کشورهای قاره غنی از معادن ارزشمند آفریقا که توسط کارگران زحمت کش استخراج و به دیگر کشور ها صادر می گردد.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

بازار ياقوت زرد

بازار عمده سنگ ياقوت زرد

سنگ یاقوت زرد یا همان یاقوت تخیلی، نوعی از انواع سنگ های یاقوت کبود در …

پاسخی بگذارید