خانه / یاقوت سرخ / قیمت نگین یاقوت سرخ و کبود اصل

قیمت نگین یاقوت سرخ و کبود اصل

سنگ یاقوت سرخ و کبود، سنگهایی که احتمالا اسم آنها را بسیار شنیده اید، جزو نگینهای ارزشمند و زینتی هستند که نوع اصل و مرغوب این نگین ها با قیمت های مختلف به فروش می رسند.

نگین یاقوت سرخ
قیمت نگین یاقوت سرخ و کبود اصل

در کل پروسه قیمت گذاری بر روی سنگهای قیمتی امری است پیچیده چرا که این نگینها قیمت کاملا مشخصی ندارد و اکثرا با قیمت های توافقی خرید و فروش می شود.
شاید با خود بگویید که حتما باید پارمترهایی وجود داشته باشد که این قیمت های توافقی بر اساس این پارامترها، بر روی نگین گذاشته شود.
بله درست است و پارمترهای مختلفی بر روی قیمت سنگهای ارزشمند تاثیر گذار است که می توان به مهمترین های آنها یعنی: رنگ، ابعاد و اندازه و نوع تراش و … اشاره نمود.
این امر باعث شده که قیمت سنگهای ارزشمند همچون یاقوت کبود و سرخ، زبرجد، توپاز، فیروزه و … از تنوع بسیاری برخودار باشد.

قیمت عمده ویژه همکاران عزیز

یکی از سوالهایی که در ذهن همکاران عزیزمان که در اقسا نقاط کشور مشغول به خرید و فروش انواع سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی هستند، این است که سنگهای مورد نیاز خود را مانند سنگ یاقوت، حدید، لاجورد، فیروزه نیشابور و … را از کجا به صورت عمده و با قیمت عمده مناسب و همکاری می توان تهیه نمود؟
در جواب این سوال به شما عزیزان میگوییم که مجموعه ما به عنوان یک محموعه تحاری معتبر و با تجربه، سعی در رفع این دغدغه ی مهم همکاران و خریداران عزیز در سراسر این کره خاکی کرده است و شما را به صورت عمده و با قیمت مناسب تامین می نماید.
جهت دیدن و مطلع شدن از نگین های موجود در این مجموعه تجاری می توانید در کانال رسمی تلگرام ما عضو شوید و یا به صورت مستقیم از طریق اطلاعات تماسی که در ذیل این مطلب درج شده با ما تماس حاصل نمایید.

فروش نگین اصل
فروش عمده انواع نگین های اصل معدنی

منبع: شرکت یکتا گوهر

 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

فروش ياقوت سرخ

قيمت روز بهترين ياقوت آفريقا

اساس تعیین قیمت روز و ارزش جهانی در نظر گرفته شده برای بهترین یاقوت آفریقا …

پاسخی بگذارید