خانه / سنگ یاقوت آفریقایی / قیمت سنگ یاقوت آفریقایی

قیمت سنگ یاقوت آفریقایی

سنگ یاقوت آفریقایی دارای چه ویژگی هایی است؟ از باکیفیت ترین سنگ یاقوت آفریقایی به کدام مورد می توان اشاره کرد؟ و با چه قیمت هایی خرید و فروش می شود؟
در یاقوت های آفریقایی ناخالصی های زیادی وجود دارد. چرا که یاقوت های آفریقایی آذرین و آتشفشانی هستند. اما با وجود این یاقوت های برمه میانمار از باکیفیت ترین نوع یاقوت به شمار می رود.که درخشندگی خاصی دارند.

عوامل موثر در قیمت یاقوت

رنگ یاقوت در قیمت آن تاثیر زیادی دارد. این سنگ زیبا و قیمتی در رنگ های قرمز، نارنجی ، قرمز متمایل به بنفش است. که از میان این رنگ ها قرمز متمایل به بنفش بهترین رنگ آن به شمار می رود. و قیمت بالایی نسبت به دیگر رنگ ها دارد.
از دیگر معیارهایی که در قیمت یاقوت تاثیرگذار است . می توان به شفافیت آن اشاره کرد. یاقوت هایی که دارای ناخالصی نباشند. و شفافیت زیادی داشته باشند. گرانتر هستند. و همچنین برش آن نیز در قیمت آن موثر است. که باید کاملاً قرینه باشد. و اگر با دقت برش خورده باشد دارای رنگ و جلای بیشتری است. و در نتیجه گرانتر خواهد بود.
سنگ های یاقوتی که در تصویر مشاهده می کنید. از باکیفیت ترین سنگ های یاقوت سرخ آفریقایی است. که در این فروشگاه اینترنتی انواع مختلف سنگ یاقوت آفریقایی در رنگ های سرخ، زرد و آبی با قیمت مناسبی به مشتریان عرضه می شود.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه یاقوت سرخ

فروشگاه اینترنتی یاقوت سرخ آفریقا

عزیزان و علاقه مندان به سنگها و جواهرات ارزنده، انواع سنگهای یاقوت در این فروشگاه …

پاسخی بگذارید