خانه / یاقوت برمه / قيمت نگين ياقوت اصل برمه

قيمت نگين ياقوت اصل برمه

به نظر می رسد قیمت نگین یاقوت اصل برمه نسبت به سایر مدلها گرانتر باشد؛ لکن ارزان یا گران بودن نرخ این محصولات، به شاخصه های دیگری بستگی دارد که باهم به آنها خواهیم پرداخت.
اول از همه بایستی گفت که قیمت نگین یاقوت بیشتر از همه به میزان کاربرد آن از سمت مصرف کنندگان وابسته است. اگر بخواهیم فاکتورهای تعیین قیمت این محصول را در بازار بررسی کنیم، اولین شاخصه همین میزان فروش است. نگین یاقوت مدلهای متنوعی دارد که تقریبا کاربرد همه آنها شبیه بهم است؛ لکن یاقوت برمه به سبب زیبایی و رنگ چشم نوازی که دارد، بیشتر در قالب جواهراتی مثل انگشتر و گردنبند استفاده می شود.

فروش یاقوت برمه
فروش عمده سنگ یاقوت برمه

فروش عمده سنگ یاقوت برمه

اکثر سازندگان جواهرات به دنبال خرید یاقوتهای اصل و بالاخص یاقوت برمه بصورت عمده و کلان هستند تا بتوانند خریدی مقرون به صرفه داشته باشند. از طرفی این نوع خرید، می تواند میزان سود آنها را نیز بسیار بالا ببرد. از این رو شرکت یکتاگوهر با عرضه عمده و مستقیم یاقوت و تامین آن از معادن خارج از کشور، توانسته نرخ های خوبی را ارائه دهد که خریداران جهت بررسی سنگها و اخذ قیمت، می توانند با مسئولین شرکت ارتباط بگیرند. یقینا خرید از یک مرکز معتبر و بی واسطه، می تواند محصولی مطمئن و اصل را با قیمت واقعی نصیب شما بکند.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

فروش ياقوت برمه

مرکز فروش مرغوب ترين ياقوت برمه

فروش یاقوت برمه در مرکز فروش سنگ های قیمتی به صورت کلی به عنوان مرغوب …

پاسخی بگذارید