خانه / دسته‌بندی نشده / فروشگاه عمده نگین یاقوت کبود

فروشگاه عمده نگین یاقوت کبود

این مجموعه فروشگاه های بسیاری را که در زمینه فروش عمده و جزیی نگین های یاقوت از جمله یاقوت کبود فعالیت می کنند، را با قیمتها و کیفیتهای مناسب تامین می نماید.
امروزه فروش انگشترهای زینتی با نگین های زیبا و صدالبته گران قیمت در سایتهای آنلاین بسیار رونق پیدا کرده و هر کسی که در این عرصه توانمندی دارد، با راه اندازی یک شبکه اجتماعی یا سایت اینترنتی، محصولات خود را در معرض فروش قرار می دهد. یکی از سنگهایی که فوق العاده در جذب مشتری تاثیر داشته سنگ یاقوت است؛ این نوع محصولات در سایت ها اغلب به صورت جزیی عرضه می گردد و فروشگاه های آنلاین کمی را می بینید که به صورت عمده به عرضه این نوع نگین ها از جمله انواع سنگ یاقوت سرخ و کبود آفریقایی، پرداخته اند.

فروش عمده سنگ یاقوت اصل

شرکت یکتاگوهر توانسته بواسطه ارتباط مستقیم با تامین کنندگان و تولیدکنندگان سنگ و جواهرات زینتی، محصولاتی را به دست مشتریان برساند که هم فروش خرده دارند و هم عمده. این شرکت بیشتر جواهرات خود را با سنگهای زینتی همچون فیروزه و یاقوت مزین می کند؛ حال اگر خریداری بخواهد بصورت عمده و تنها از سنگها خرید داشته باشد، باز هم می تواند با مسئولین فروش شرکت ارتباط بگیرد و مدلهای مختلف آنها را بررسی کند.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده فیروزه نیشابوری با قیمت های شگفت انگیز

سنگ های حیات بخش فیروزه قلب تپنده ی بازار های نیشابور است. این سنگ های …

پاسخی بگذارید