خانه / یاقوت سرخ / فروشگاه سنگ یاقوت سرخ در تهران

فروشگاه سنگ یاقوت سرخ در تهران

صاحبان فروشگاه هایی گه در تهران هستید و قصد خرید عمده انواع سنگ یاقوت کبود، سرخ و … اصل آفریقایی را دارید، ما شما را در این زمینه با بهرین کیفیت ها و قیمت ها تامین می نماییم.
یکی از سنگهایی که در داستان ها و روایات تاریخی بسیار دیده شده است که توسط جواهرسازان برای تزیین جواهرات و تاج پادشاهان و ملکه ها استفاده است سنگ یاقوت می باشد.
امروزه هم از این سنگ بسیار زیاد توسط علاقه مندان به جواهرات مردانه و زنانه استفاده می گردد و این نگین زیبا که در رنگهای مختلفی همچون سرخ، کبود، زرد و … در بازارهای جهانی به چشم می خورد جزو سنگهای ارزشی و قیمتی می باشد.

فروشگاه سنگ یاقوت
فروشگاه سنگ یاقوت سرخ در تهران

فروشگاه های سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی

به جرعت می توان گفت یکی از دغدغه های اصلی فروشندگانی که در اقسا نقاط کشور به صورت جزیی سنگ های ارزشمند و قیمتی از جمله یاقوت، فیروزه نیشابور، زبرجد، توپاز و … را به مشتریهای خود عرضه می نمایند، پیدا نمودن یک تامین کننده دسته اول و معتبر می باشد که با این نوع نگین های قیمتی را با قیمت مناسب به صورت عمده به فروش می رساند.
از این رو به شما مجموعه تجاری را معرفی می نماییم که سالهاست در این زمینه یعنی فروش سنگهای قیمتی به صورت عمده فعالیت می کند.
اسم این مجموعه تجاری یکتا گوهر می باشد که به صورت عمده سالهاست اکثر فروشندگان و همکارانی که در زمینه خرید و فروش سنگهای ارزشمند فعالیت می کنند را تامین می نماید و هدف و سیاست خود را جلب و حفظ اعتماد و رضایت این دسته از مشتریان عزیز نموده و این دسته از سنگهای زینتی را با قیمتهای عمده و همکاری عرضه می نماید تا از این طریق بتواند قدم مثبتی در جهت رفع این دغدغه اصل فروشندگان سنگها و جواهرات قیمتی که در پراگراف قبلی ذکر شد، بردارد.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @0000000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش یاقوت سرخ با قیمت مناسب

مسلما به راحتی می توان از مرکز فروش یاقوت سرخ این نگین را با قیمت …

پاسخی بگذارید